И бодита да им сложат, може и комбинезон – все тая, моето предложение е категорично да се закрие незабавно тази агенция – това заяви в кулоарите на парламента лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов, попитан дали трябва да се сложат боди камери на служителите от Главна дирекция “Автомобилна инспекция” (ДАИ) след случая с Роби Уилямс.
„Една част от дейността ще си отиде в КАТ, другата – ТОЛ системата може да я прави безпроблемно. Претоварването на колите – ТОЛ системата, превишена скорост – ТОЛ системата, тирове, всичко … ТОЛ системата. И накрая на ТОЛ системата трябва да има един катаджия, който да ги отведе да си платят глобите. Елементарно е“, посочи Борисов.
„Да, България“ внесе предложение за промени в Закона за автомобилните превози, според които всички служители на ДАИ да бъдат задължени да носят бодикамери. Това съобщи в личния си профил във Facebook съпредседателят на политическата формация Ивайло Мирчев и припомни, че подобна инициатива е имало и за всички полицаи, но тя е била „отхвърлена от ГЕРБ и Главното Д“.
Очаквайте подробности!
dariknews.bg
/home/buntbgwb/public_html/wp-content/themes/foxiz/templates/popup.php on line 164
Последни коментари