Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов с коментар пред журналисти по актуални теми.
„Тези протести са за това – да не се приеме бюджет в евро“, каза той за протестите. „Това е най-хубабвото нещо – да се протестира. Целта на протеста е да се окупира парламентът и да не се приеме бюджет в евро“, каза още Борисов.
„И аз съм недоволен и съм съгласен от това, което бизнесменът Кирил Петков каза, че решетките коват лидери. Благодарение на неговите решетки аз си възстанових ГЕРБ и силата на ГЕРБ. Прав е, според мен трябва да променимИзбирателния закон, така че дава привилегии на всички, които сме лежали в арестите. Да имаме бонус по 10-15-20 депутата„, обясни той.
dariknews.bg
/home/buntbgwb/public_html/wp-content/themes/foxiz/templates/popup.php on line 164
Последни коментари