Столичният кмет Васил Терзиев и експерти от Столична община дават брифинг за първото класиране за прием в забавачките в София.
По думите на специалисти в образователната сфера огромен проблем е недостигът на медицински сестри в системата. Повечето от тях са в предпенсионна възраст, а желаещи да ги замесят почти няма.
Стана ясно още, че около 3000 места за деца ще останат за второто класиране.
„11 746 са децата, класирани в първия кръг“, съобщи Десислава Желязкова, зам.-кмет по образование, спорт и младежки дейности.
БТА
/home/buntbgwb/public_html/wp-content/themes/foxiz/templates/popup.php on line 164
Последни коментари