Стотици хиляди хора излязоха по улиците и площадите в населени места из цяла България, за да съприживеят първото в историята идване на Обиколката на Италия в нашата страна. Трите състезателни дни на една от най-големите надпревари в света се превърнаха в истински празник на колоезденето заради атмосферата, която създадоха, и успяха да покажат България в най-добрата ѝ светлина, както посочи новият министър на младежта и спорта Енчо Керязов.
България организира колоездачна надпревара от подобен мащаб за пръв път, а с оглед големия интерес от страна на публиката и условията, при които се проведе състезанието, това може и да не е последният път, в който това се случва, отчете столичният кмет Васил Терзиев, след като награди победителя в ъв вчерашния етап Пол Мание.
/home/buntbgwb/public_html/wp-content/themes/foxiz/templates/popup.php on line 164
Последни коментари