Българи се прибраха с европейски титли и медали от провелото се в Нафплион – един от най-старите градове на Гърция, Европейско първенство по кетълбел “European Championship Nafplio”.
Сред многобройни участници и клубове от различни държави, Локомотив Be Strong клуб се затвърди като един от най-добрите клубове по гиревой спорт, завоювайки 10 златни и 2 сребърни медала.
Отличията заслужиха:
Красимир Иванов – 3 златни медала
Златина Миланова – 1 златен медал
Цветомир Крамарски – 2 златни медала
Антония Христова – 1 златен и 1 сребърен медал
Мартин Димитров – 1 златен и 1 сребърен медал
Даниела Любенова – 1 златен медал
Валентин Колев – 1 златен медал




/home/buntbgwb/public_html/wp-content/themes/foxiz/templates/popup.php on line 164
Последни коментари