Председателят на „Продължаваме промяната“ Асен Василев с остра критика към присъствието на Атанас Зафиров на парада в Китай. Той препотвърди позицията на ПП-ДБ, че искат оставката на Зафиров.
Участвало ли е българското посолство в организирането на тази визита, знаел ли е премиерът, запита Василев.
„Такива действия подкопават значително доверието в нашата държава“, каза още той. „Това, което очакваме от премиера е да вземе изключително бързо мерки, най-малкото да изясни ситуацията, според мен, ако това, което излезе е истина – че Зафиров е отишъл и премиерът не е знаел – това е причина Зафиров да си ходи от правителството и ние искаме неговата оставка“, каза още Василев.
dariknews.bg
/home/buntbgwb/public_html/wp-content/themes/foxiz/templates/popup.php on line 164
Последни коментари