Вицепрезидентът на КНСБ Тодор Капитанов беше задържан по време на протеста на горските служители на магистрала „Тракия“.
Той е отведен в полицейското управление на село Труд.
)
Жандармерия на протеста на АМ „Тракия“ край Пловдив, ще се стигне ли до блокада?
По-рано на магистралата бяха изпратени около 200 жандармеристи, които да не допуснат блокада на аутобана. 500-те протестиращи се насочиха към тях, а на предна позиция беше именно Капитанов.
novini.bg
/home/buntbgwb/public_html/wp-content/themes/foxiz/templates/popup.php on line 164
Последни коментари