Гимназист падна от четвъртия етаж на училище в София.
Инцидентът станал в Професионална гимназия по транспорт и енергетика „Хенри Форд“ в София.
По първончална информация момчето е открити фрактури на крайниците, травма на лицето и е с опасност за живота. То е на възраст около 15 години.
Транспортирано е към противошоковата зала на „Пирогов“. Все още не е ясно дали момчето е паднало, или е било бутнато, заяви пред NOVA заместник-директорът на гимназията инж. Искрен Миланов.
Сигналът за инцидента е подаден малко преди 11:30 ч. Родителите на детето са информирани.
Очаквайте още подробности!
dariknews.bg
/home/buntbgwb/public_html/wp-content/themes/foxiz/templates/popup.php on line 164
Последни коментари