Жена е в болница след нападение от кучета в Костенец.
От полицията уточняват, че около 10.30 часа на 30 ноември в РУ-Костенец постъпил сигнал за жена, ухапана от кучета в с. Марица. Изпратените на място полицейски служители установили пострадалата с дълбоки разкъсни рани и травма на главата. Възрастната жена е транспортирана в болница, където е стабилизирана и оставена за лечение без опасност за живота. Установена е собственичката на кучетата.
След оглед на местопроизшествието по случая е образувано досъдебно производство.
Действията по разследването продължават.
Dariknews.bg
/home/buntbgwb/public_html/wp-content/themes/foxiz/templates/popup.php on line 164
Последни коментари