Бой в бургаския затвор завърши със смърт. Засега полицията не смята, че се касае за убийство. Най-вероятно починалият е получил инфаркт.
Инцидентът е станал в 11 часа днес. 30-годишен затворник и 66-годишен лишен от свобода са се сбили.
Двамата са осъдени за кражби. Дежурните надзиратели успели да ги разтърват, но по-възрастният паднал на земята и малко по-късно издъхнал.
Пристигналите на място лекари от екипа на Спешна помощ констатирали смъртта му.
Междувременно, сформиран екип от служители от отдел „Криминална полиция” и отдел „Разследване” при ОДМВР, са извършили оглед.
Видими сериозни травми по тялото на 66-годишния мъж не са забелязани. Починалият е откаран за аутопсия в отделение „Съдебна медицина” към УМБАЛ – Бургас.
Към момента не може да се потвърди причинно-следствена връзка между спречкването и настъпилата смърт.
„Ще бъдат изчакани данните от предстоящата аутопсия“, казаха от ОД на МВР.
trud.bg
/home/buntbgwb/public_html/wp-content/themes/foxiz/templates/popup.php on line 164
Последни коментари