Лидерът на „ДПС – Ново начало“ Делян Пеевски призовава кмета Васил Терзиев да отвори паркинга около “Св. Александър Невски” в София.
„От вчера в социалните медии се чува смешен плач на столични общински съветници за паркинга на “ Св. Александър Невски”. Интересното е, че казват, че искат да го няма. Как “паркингът да го няма”, момчета? Този паркинг е необходим на софиянци – да си паркират колите, когато ходят на църква например или посещават Националната галерия “Квадрат 500” или БАН„, пише Пеевски.
А що се отнася до неговото стопанисване, като сте толкова ербап-какво чакахте две години, барабар с кмета Васил Терзиев, а не си го взехте, до го предоставите на столичани. Очаквам още днес кметът на София Васил Терзиев, с подкрепата на общинските си съветници от ППДБ, “Спаси София” и цялата им групичка, да предприемат необходимите действия за отварянето на паркинга пред катедралата “Св. Александър Невски” за хората“, пише още Пеевски.
Dariknews.bg
/home/buntbgwb/public_html/wp-content/themes/foxiz/templates/popup.php on line 164
Последни коментари