Жители на столичния район „Илинден“ блокираха кръстовището на бу. „Сливница“ и улица „Кукуш“ в знак на протест срещу кмета на „Спаси София“ Емил Бранчевски, който вече четвърти месец не се вясвал на работа.
Припомняме, че протестът на софиянци започна още сутринта пред Столична община. Гражданите поискаха отговор от Васил Терзиев дали ще потърси отговорност на Бранчевски. По-късно трима протестиращи бяха изслушани в Столичния общински съвет.
Тази вечер жителите на „Илинден“ решиха да изразят недоволството си, като блокираха ключовото кръстовище на бул. „Сливница“. Те са категорични, че протестите им ще продължат до оставката на Бранчевски.


pik.bg
/home/buntbgwb/public_html/wp-content/themes/foxiz/templates/popup.php on line 164
Последни коментари