Сигнал за бомба евакуира служителите на Софийския районен съд.
Той е подаден в 13.05 ч. на тел. 112, потвърдиха от СДВР.
Текат проверки за наличие на взривно устройство.
Очаквайте подробности!
trud.bg
Сигнал за бомба евакуира служителите на Софийския районен съд.
Той е подаден в 13.05 ч. на тел. 112, потвърдиха от СДВР.
Текат проверки за наличие на взривно устройство.
Очаквайте подробности!
trud.bg
/home/buntbgwb/public_html/wp-content/themes/foxiz/templates/popup.php on line 164Влез в своя профил
Последни коментари