Работници и служители в държавните горски и ловни стопанства излизат на протест на автомагистрала „Тракия“.
Акцията ще блокира изцяло движението в двете платна на магистралата.
Протестиращите настояват за стабилизиране на Държавните предприятия, за увеличение на работните заплати в структурите и осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд.
)
Протест във Варна в защита на задържания кмет
В случай че исканията им не бъдат чути, синдикалните членове са готови на ефективни стачни действия и отказ за участието им в потушаването на пожари на територията на страната, предупреждават от федерацията.
novini.bg
/home/buntbgwb/public_html/wp-content/themes/foxiz/templates/popup.php on line 164
Последни коментари