Стамен Белчев: ЦСКА победи заслужено

Спорт

Старши треньорът на Арда Кърджали Стамен Белчев призна, че отборът на ЦСКА повече е заслужавал да победи в срещата от 6-ия кръг на efbet Лига, завършила 3:2 за „армейците”, предаде репортер на БГНЕС. Той смята, че неговият тим е допуснал твърде леки голове, но го отдаде на това, че в Арда има много нови футболисти, които все още не са сработени.

Мисля, че победата на ЦСКА е абсолютно заслужена. На моменти през първото полувреме опитахме да сме равностойни, но, необяснимо за мен, в по-голямата част от мача приехме играта много близо до нашата врата и не успяхме да се справим в защита. Искам моят отбор да играе футбол, а не само да се брани. Още сме далече от тимовете в челото. Ние градим нов отбор, има състезатели с нарушена подготовка и затова изоставаме. Разочаровам съм само от това, че допуснахме много леки голове“, заяви наставникът на Арда.