С близо 4 промила алкохол е заловен да шофира бургазлия, съобщават от Областната дирекция на МВР в града.
Той бил спрян за проверка около полунощ от полицейски екип в района на жк. „Зорница“.
Установено е, че 45-годишният водач седнал зад волана с 3.77 промила алкохол.
Мъжът е задържан за едно денонощие, отказал е кръвна проба за химичен анализ.
https://dariknews.bg/
/home/buntbgwb/public_html/wp-content/themes/foxiz/templates/popup.php on line 164
Последни коментари