Използвайки този сайт, вие се съгласявате с Декларация за поверителност и Условия за ползване.
Приеми
БунтБунт
  • Горещо
  • Политика
  • Крими
  • Общество
  • Спорт
  • Здраве
  • Култура
  • История
  • Избор на редактора
  • Хороскоп
  • News
Tърси
  • Начало
  • Реклама
  • Свържете се с нас
© 2022 Всички права са запазени www.bunt.bg
Прочетени: Наръганият футболист на ЦСКА за нападателя си: Не беше само пиян, но и под влиянието на наркотици
Сподели
Съобщение Покажи повече
Последни новини
Втори медал за България от Зимната олимпиада
февруари 11, 2026
Вицепремиерът в оставка Караджов подписа 12-годишни договори за пътническите жп превози
февруари 11, 2026
Сачева: Служебният премиер Андрей Гюров е изборът, пожелан от групата на ПП-ДБ
февруари 11, 2026
АПС: Споделяме визията на президента Йотова
февруари 11, 2026
Киселова: Очакваме посоченият за служебен премиер да представи независим състав на МС
февруари 11, 2026
Aa
БунтБунт
Aa
Tърси
  • Горещо
  • Политика
  • Крими
  • Общество
  • Спорт
  • Здраве
  • Култура
  • История
  • Избор на редактора
  • Хороскоп
Последвай ни
  • Начало
  • Реклама
  • Свържете се с нас
© 2022 Всички права са запазени www.bunt.bg
Бунт > Blog > Крими > Наръганият футболист на ЦСКА за нападателя си: Не беше само пиян, но и под влиянието на наркотици
Крими

Наръганият футболист на ЦСКА за нападателя си: Не беше само пиян, но и под влиянието на наркотици

bunt
bunt януари 7, 2025
Сподели
3 мин. прочетено
Сподели

17-годишният талант на ЦСКА Антон Толев с разказ пред Нова телевизия за нощта, в която беше намушкан два пъти в гърдите. Нападението било извършено в село Драговищица в ранните часове на 1 януари.

Момчето е откарано в“ Пирогов“ с опасност за живота, но в момента се чувства добре. Футболистът отбелязва, че не е имал конфликт с водача на автомобила преди това.

“Според мен не беше само пиян, но и под влиянието на наркотици. Визията му показваше, че не може да управлява“, заяви той.

“Празнувахме Нова година с приятели. Стана време да се прибираме. По пътя видяхме кола, която се движеше право към нас. Отдръпнахме се в последния момент, понеже ако не го бяхме направили, можеше сега да не сме тук. Направихме забележка на шофьора, както би постъпил всеки нормален човек“, посочва футболистът.

След репликата обаче водачът спира и слиза от колата. “Разговорите ескалираха, той извади нож и след това ми трябваха няколко секунди да осъзная какво се случва. Ножът не се виждаше“, спомня си Толев.

След нападението мъжът се качва обратно в автомобила си и потегля. Няма информация дали са му взети проби за алкохол и наркотици от властите. Свидетели на атаката стават приятелите на Толев.

“Според мен се движеше с около 100 км/ч. Не мина за пръв път по този начин, засякохме го и преди това“, посочи Георги.

Друг от очевидците – Деян, каза, че след слизането от колата, шофьорът ги е заплашил. “Намушка Антон зад гърба на Георги. Не видяхме, че носи оръжие“, допълни той.

“Когато дойдох, видях как колата на Димитър тръгва, а Антон си беше свалил тениската и кървеше“, спомня си друг от приятелите му – Георги.

Кметът на Драговищица Евгений Киров заяви, че 37-годишният Димитър Алексиев е известен с буйния си нрав.

“От Костинброд е, живее тук от година и половина. Доколкото знам, е лежал в затвора за същото престъпление – нападение с нож. Следващият подобен случай може да е с фатален край“, обясни той. По думите му 37-годишният мъж няма шофьорска книжка.

Полицията е намерила Алексиев в дома му, където също така е открила канабис и прахообразно вещество, реагирало положително на кокаин.

pik.bg

Може да харесате и

Експерти са категорични: Будизмът няма връзка с трагедията „Петрохан“

Кадрите от „Петрохан“ под лупа: Потребители откриха странни разлики във видеата

Ройтерс за мистерията „Петрохан“: Липсата на яснота подхранва спекулации и конспиративни теории

Случаят „Петрохан“ раздели обществото: Съмнения и недоверие към версията на полицията

Смущаващо видео от Врачанско: Жесток побой над момиче е сниман и пуснат в социалните мрежи

bunt януари 7, 2025
Споделете тази статия
Facebook TwitterЕ-мейл Печат
Сподели
Какво мислиш?
Любов0
Щастлив0
Сънлив0
Тъжен0
Ядосан0
Предишна статия До 18° тази седмица, но след това идва сняг
Следваща статия Бивш евродепутат ги приключи: Според ДБ Борисов и Желязков не стават за премиери, но смехотворният Петков и нефелният Денков ставаха

Търси

Последни коментари

  • Анджи за Христо Иванов: Вървим към избори и поредния ялов парламент
  • Анонимен за Контузия отказа Гришо на „Уимбълдън“
  • ПОЖАРНИКАР "БУДА“-ла ☭ за ПРЕДИ ВОТА НА НЕДОВЕРИЕ: Христо Гаджев разби опорките на Просто Киро – премиерът-пътник се хвана като удавник за сламка за парите от Брюксел, но пак излъга за…
  • ПОЖАРНИКАР "БУДА“-ла ☭ за Шокиращ разказ на Евгений Михайлов как Бойко Рашков го е разпитвал за танковата касета на Петър Младенов. Ех, демократи, развявате Рашков като знаме на морала…
  • Възмутен за Съдът в Ихтиман осъди бивш общински съветник от Костенец, гърмял с “ТТ” по местен пастир

Етикети

bird АССГ Атанас Чобанов Бойко Рашков Васил Ривов ДАНС ДБ Делта Гард Димитър Спасов Димитър Стоянов Евгения Банева Иван Гешев Иван Демерджиев Ивет Горанова Карате Клуб Локомотив Кирил Петков Красимир Каменов - Къро Къро МВР Миглена Николова ПП Продължаваме Промяната СОС Сенсей Спас Спасов Съдия бойко борисов бсп бях точен с парите герб журналист измами карате кмет корупция крими мафия нап охрана парламент политика репресии румен спецов скандал скандално чатове

Може да харесате и

Крими

Експерти са категорични: Будизмът няма връзка с трагедията „Петрохан“

февруари 11, 2026
Крими

Кадрите от „Петрохан“ под лупа: Потребители откриха странни разлики във видеата

февруари 10, 2026
Крими

Ройтерс за мистерията „Петрохан“: Липсата на яснота подхранва спекулации и конспиративни теории

февруари 10, 2026
Крими

Случаят „Петрохан“ раздели обществото: Съмнения и недоверие към версията на полицията

февруари 10, 2026

Основни категории

  • Горещо
  • Политика
  • Крими
  • Общество
  • Спорт

Други категории

  • Здраве
  • Култура
  • История
  • Избор на редактора
  • Хороскоп
февруари 2026
П В С Ч П С Н
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728  
« ян.    
БунтБунт
Последвай ни

© 2022 Всички права са запазени www.bunt.bg

  • Декларация за поверителност
  • Общи условия за ползване
  • Политика за бисквитките
  • Реклама
  • Свържете се с нас
<br />
<b>Warning</b>:  Undefined array key /home/buntbgwb/public_html/wp-content/themes/foxiz/templates/popup.php on line 164
" height="200" width="200">
Добре дошъл отново

Влез в своя профил

Забравена парола?